کلاس آنلاین طراحی و تولید وبسایت با پایتون و فریمورک جنگو

300+

کلاس آنلاین

دارد

دارد


عرفان ماهی گیر

مدرس دوره

15 سال سابقه تدریس و اجرا

آموزش را با زبان C شروع کرد. اما با زبان جاوا رابطه عاشق و معشوق داشته است، تا اینکه پایتون را یاد گرفت و الان 2 مشعوقه دارد.
ایشان 9 زبان برنامه نویسی را بطور کامل آموخته است و در 22 شاخه تخصصی کامپیوتر تدریس میکند؛ هچنین در کارنامه تخصصی خود مدیرت پروژه 15 پروژه سامانه ای نرم افزاری و رباتیک را دارد، که بیشترین تولیدات نرم را برای ارگان های بزرگ انجام داده است.
در سال های اخیر مجموعه سرزمین دانش را همراه دو نفر از دوستان خود شروع کرد که در ابتدای کار آنها جدا شدند ولی علارغم تمام سختی های پیش رو، ایشان دست از تلاش برنداشتند و سعی کردند که مسیر سرزمین دانش ادامه پیدا کند، و این استقامت تا به امروز منجر به 4 زیر مجموعه از سرزمین دانش شد:

 • موسسه فرهنگی آموزشی سرزمین دانش
 • شرکت نرم افزاری سرزمین دانش پیشرو
 • مجموعه علمی پژوهشی آی لند
 • پرداخت الکترونیک تین پی


معرفی کلاس

کلاس آنلاین پادشاه وب(طراحی و تولید وب با پایتون و فریمورک جنگو) فقط یک کلاس برای آموزش فرانت(html, css , javascript) نیست، یا فقط به بک اند(پایتون و جنگو) متمرکز نمی شود.
ما در این کلاس آنلاین می خواهیم مباحثی را به شما آموزش بدهیم که در هیچ جای ایران و جهان آنها را در یک کلاس کامل و آنلاین پیدا نخواهید کرد.
بله این یک ادعای بزرگیست که راستی آزمایی آن را به شما میسپاریم؛ می توانید در تمام سایت معروف و غیر جستجو انجام دهید و بررسی کنید آیا سرفصل های این کلاس را در یک کلاس آنلاین، توسط یک مدرس با این حجم از اطلاعات تدریس می شود؟
توی این کلاس آنلاین از ابتدایی ترین مباحث وب شروع به تدریس میکنیم که پیشرفته ترین عناوین آموزش آنلاین در خصوص وب، یعنی شما شرفصل های زیر رو کامل یادخواهید گرفت :

network plus
network plus
network plus
network plus

network plus
network plus
network plus
network plus

دانلود کاتالوگ جزئیات کلاس آنلاین

تاریخ و ساعت کلاس
 • تاریخ شروع کلاس : 1402/08/07
 • روزهای برگزاری : یکشنبه ها
 • ساعت برگزاری : 22:00 - 20:00
پیشنیاز کلاس
 • زبان برنامه نویسی پایتون

برای شرکت کردن در کلاس آنلاین طراحی و تولید وب با پایتون و فریمورک جنگو باید زبان برنامه نویسی پایتون را بلد باشید.
اگر شما زبان برنامه نویسی پایتون را بلد نیستید بعد از ثبت نام به همکارهای ما پیام دهید تا پک آفلاین زبان پایتون را به صورت رایگان در اختیار شما قرار دهند.

دانشجوهای کلاس

چه کسایی می توانند در این کلاس ثبت نام کنند؟
این سوال یکی از پرتکرار ترین های دانشجوها می باشد، جوابش خیلی ساده است؛ همه می توانند در این کلاس ثبت نام کنند.
اما، این جمله یک اما بزرگ در دل خودش دارد، کسایی ثبت نام کنند که علاقه مندف مشتاق، حرف گوش کن، صبور، با ملایم و دیدشون به اینده روشن است.
شما می توانید در این دوره اگر تلاش کنید و از سختی هاش عبور کنید به درجه بالایی از علم طراحی و تولید برنامه نویسی وب میرسید. این یک فرصت تکرار نشدنیه.

پایان کلاس

در گایان کلاس آنلاین طراحی و تولید وبسایت، با پایتون و فریمورک جنگو، از شما 3مرحله آزمون گرفته می شود تا راستی آزمایی مطالب یاد گرفته شما مهر تایید بخورد. همچنین می توانید :

 • ارسال رزومه برای شرکت های معتبر داخلی و خارجی
 • دریافت پروژه فریلنسری داخلی و خارجی
 • دریافت حقوق بالاتر از رقبای خود
 • مهاجرت بعنوان یک نیروی کاری متخصص
 • عضو تیم استارتآپی

سخن مدرس

عزیزانم سلام، همیشه با شما صادق بودم و تلاش کردم مسیر را برای شما روشن کنم تا تصمیم درست و عاقلانه تری بگیرید. این کلاسی که میخواید ثبت نام کنید با تمام کلاس های من و بقیه سایت های آموزشی دنیا فرق میکنه، نه بخاطر اینکه من مدرسش هستم، نه اصلا اینطور نیست.
فرق میکنه چون سرفصل هایی قراره تدریس بشه که هیچ کس یکجا و بصورت انلاین و زنده آنهارو به شما درس نمیده. تدریس آنلاین و زنده بشدت سخته و شما با چالش هایی رو به رو میشی که در لحظه باید راه حلی برای رفع آنها پیدا کنی و دانشجوهارو در سردرگمی قرار ندی، پس فرق میکنه چون شما قراره با دنیای واقعی آموزش و تولید پروژه آشنا بشید و دیدتون به همه چیز تغییر کنه.
ازت میخوام اگر از ته دلت میخوای مدت 300ساعت از زندگیتو وقف این کلاس کنی به خودت قول بدی هیچ چیزی تورو از مسیرت منحرف نکنه و تا آخرش باهام باشی تا نتیجه بگیری.

روش های ثبت نام

دقت داشته باشید که درگاه پرداخت رسمی سایت از شرکت شاپرک و بانک ملی می باشد و در هنگام درج اطلاعات پرداختی، لوگوی رسمی مجموعه در صفحه پرداخت قابل مشاهده است

ثبت نام آنلاین در سایت
SARZAMIN.DANESH@