0
06633425064

ارتباط با ما

  سرزمین دانش

  سرزمین دانش بزرگ ترین پروژه آموزش آنلاین ایران از سال ۱۳۹۵ کار خود را آغاز کرد و در زمینه ارائه آموزش‌های ویدئویی و فیلم‌های آموزشی در زمینه های کاربردی علمی و دانشگاهی بصورت پروژه محور با اساتید مجرب دانشگاهی و متخصصین حوزه کاری به علاقه مندان دنیای یادگیری آکادمیک و تجربی حوزه برنامه نویسی خدمات ارائه می دهد.

  درصورت بروز مشکل و نیاز اساسی می توانید با شماره تلفن مستقیم مدیریت در ارتباط باشید

             * درصورت ضرور و موارد خاص تماس بگیرید و برای سیاست های عادی سایت به تلفن های پشتیبانی تماس بگیرید.

  ساعات پاسخ گویی : ۹ الی ۱۴

  پست الکترونیکی شخصی : erfan.mahigir71@outlook.com

  تلفن همراه شخصی : ۰۹۳۶۷۷۰۷۳۶۲

  قوانین و مقررات

  ۱) سایت سرزمین دانش با ادرس https://lssc.ir طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند.

  ۲) آنچه در سایت سرزمین دانش به عنوان خدمات ارائه می گردد به صورت متن و تصویر و کلاس های آنلاین می باشد.

  ۳) هرگونه کپی برداری از مطالب سایت سرزمین دانش بدون هماهنگی و دریافت مجوز از سایت سرزمین دانش با آدرس https://lssc.ir پیگیرد قانونی خواهد داشت.

  ۴) دانشجوها برای عضویت در سایت باید به قسمت عضویت مراجعه کنند.

  ۵) دانشجو باید آدرس پست الکترونیک خود را به همراه سایر اطلاعات درخواستی به‌طور صحیح اعلام نموده و مسئولیت ثبت اشتباه و یا خلاف واقع بر عهده شخص دانشجو است.

  ۶) عضویت در سایت بصورت رایگان بوده و هیچ گونه هزینه ای جهت حق عضویت از دانشجو دریافت نمی شود.

  ۷) استفاده دانشجو، کاربر و مدرس از سایت سرزمین دانش، تاییدی بر قبول کردن کلیه قوانین سایت سرزمین دانش می باشد.

  ۱) مالکیت معنوی هر مطلبی که توسط هر یک از مولفین در سایت سرزمین دانش منتشر شده‌ باشد متعلق به مولف آن مطلب است و سایت سرزمین دانش مالکیت معنوی پدیدآورنده و یا مولف مطلب را همواره به رسمیت می‌شناسد و شرایطی فنی فراهم می‌آورد که مالک معنوی مطلب همواره بدون هیچ ابهامی قابل تشخیص باشد، از طرفی با نشر هر مطلبی در سایت سرزمین دانش توسط مولف، مولف به صورت خودکار حق نشر غیر انحصاری آن مطلب را به سرزمین دانش تغییر می‌دهد و ارائه امکانات حذف و یا ویرایش بعدی مطلب مولف در اختیار سایت سرزمین دانش خواهد بود، همچنین سایت سرزمین دانش در نشر، عدم نشر و یا ویرایش تمامی مطالب آزاداست.

  ۲) هیچ یک از مولف ها حق نشر مطالب سایر سایت های آموزشی را در ندارند و مطلب قابل انتشار باید به نام و برای سایت سرزمین دانش تهیه شود.

  ۳) حق امتیاز کلیه مطالب انتشار یافته سایت سرزمین دانش برای تهیه کننده اثر محفوظ بوده و کلیه مطالب دارای مجوز رسمی از وزارت ارشاد است و هرگونه کپی‌برداری یا استفاده از بخش یا کل مطالب دوره ها و سایر مطالب آموزشی سایت سرزمین دانش غیرمجاز بوده و پیگرد قانونی دارد.

  ۴) سایت سرزمین دانش یک سایت آموزشی به زبان فارسی است و تمامی محتوای آن نیز به همین زبان به مخاطبان ارائه می‌شود. مولفین موظفند مطالب خود را فقط به زبان فارسی و به رسم الخط و انشای صحیح و رایج این زبان منتشر کنند. با هرگونه مطلبی که به زبانی غیر از زبان فارسی و یا الفبایی غیر از الفبای زبان فارسی و یا با انشایی به غیر از انشای رایج‌ زبان فارسی منتشر شود برخورد خواهد شد. در صورتی که مطلبی تخصصی از منبعی به زبان دیگر نقل‌قول می‌شود، بهتر آن است که ترجمهٔ مطلب نیز همراه آن ارسال شود، در غیر این‌صورت لازم است تا به‌همراه مطلب غیر فارسی توضیحاتی پیرامون مطلب ارسالی به زبان فارسی در مطلب ارائه شود که به روشنی هدف از ارسال مطلب و محتوای کلی مطلب را توضیح دهد.

  ۵) تمامی مسوولیت های حقوقی (اعم از جزایی یا مدنی) نشر مطالب توسط مولفین بر عهده مولفین می‌باشد.

  ۶) نشر مطالب تکراری در سایت سرزمین دانش بلامانع است و انتشار مطلب تکراری براساس نظر کارشناس های سرزمین دانش انتشار خواهد یافت و مولف(مدرس) حق هیچگونه اعتراض و شکایتی از سایت سرزمین دانش نخواهد داشت.

  ۷) انتشار مطالب تکراری از فیلتر شاخص های کارشناس های سرزمنی دانش عبور خواهد کرد که بعضی از این شاخص ها عبارتند از : تازه بودن سرفصل ها، متفاوت بودن پروژه های مربوط به مطلب، کیفیت مطلب و سایر شاخص هایی که در زمان ارسال مطلب، کارشناس های سرزمین دانش طی یک نامه الکترونیکی به ایمیل مولف ارسال خواهد شد.

  ۸) مطالب انتشار یافته دارای کیفیت باید باشند و هرگونه ابهامی باعث رد انتشار مطلب خواهد شد.

  ۱) سایت سرزمین دانش اطلاعات زیر را به‌منظور آگاهی کاربر در اختیار آنان قرار می‌دهد:

       • مشخصات فنی و ویژگی‌های کاربردی کالا
       • تعیین کلیه هزینه‌هایی که برای خرید کالا بر عهده مشتری است.

  ۲) اختلال در سرویس اینترنت و یا هر رویدادی که باعث شود ایمیل حاوی کد خرید از سایت سرزمین دانش به کاربر نرسد موجب از بین رفتن حق کاربر نمی‌شود.

  ۳) کاربر جهت دریافت هرگونه سوال یا ابهام در خصوص خرید محصول می تواند از بخش تماس با ما و یا در پنل کاربری در بخش تیکت با کارشناس های سرزمین دانش در ارتباط باشد.

  ۴) خرید محصولات دانلودی از سایت سرزمین دانش شامل هزینه های تعیین شده است و بعد از پرداخت، مبلغ پرداختی بازگشت داده نخواهد شد.

  ۵) محصولات ارسالی که از طریق پست ارسال خواهد شد، درصورت تمایل کاربر قبل از ارسال محصول توسط سایت سرزمین دانش، می توانند با کارشناس ها تماس بگیرند و درخواست خود را لغو کنند که در این صورت بعد از کسر هزینه نقل و انتقالات بانکی، مبلغ باقی مانده به حساب صاحب امتیاز ثبت شده در سرزمین دانش واریز می شود. اگر اطلاعات ثبت شده در سایت سرزمین دانش با اطلاعات صاحب حساب مغایرت داشته باشد، هیچگونه بازگشت وجه به شخص درخواست کننده، صورت نخواهد گرفت.

  ۶) کاربر نباید در سایت ( تالار گفت‌وگو و یا هر قسمت دیگر) اظهاراتی (Comment) را بگذارد و‌ یا اقدامی نماید که مبین نقض حقوق اشخاص دیگر باشد و یا عمل مجرمانه‌ای را به دنبال داشته باشد.

  ۷) همچنین کاربران نباید در خصوص امور مذهبی و سیاسی در سایت سرزمین دانش اظهار نظر کنند. چنانچه هر یک از کاربران این ماده را رعایت نکنند، بلافاصله از سایت اخراج شده و چنانچه خریدی انجام داده باشند، وجه واریزی به آنان مسترد نمی‌شود. همچنین کاربر (عضو) حق استفاده از این سایت را از دست می‌دهد.

  پست الکترونیک

  info[at]lssc.ir

  شماره تماس

  06633425064- 02165319654

  آدرس

  تهران - شهریار شهرک وایین خیابان کاروان خرداد 13 - سرزمین دانش