قوانین

قوانین ناشرین :

 1. مالکیت معنوی هر مطلبی که توسط هر یک از مولفین در سایت سرزمین دانش منتشر شده‌ باشد متعلق به مولف آن مطلب است و سایت سرزمین دانش مالکیت معنوی پدیدآورنده و یا مولف مطلب را همواره به رسمیت می‌شناسد و شرایطی فنی فراهم می‌آورد که مالک معنوی مطلب همواره بدون هیچ ابهامی قابل تشخیص باشد، از طرفی با نشر هر مطلبی در سایت سرزمین دانش توسط مولف، مولف به صورت خودکار حق نشر غیر انحصاری آن مطلب را به سرزمین دانش تغییر می‌دهد و ارائه امکانات حذف و یا ویرایش بعدی مطلب مولف در اختیار سایت سرزمین دانش خواهد بود، همچنین سایت سرزمین دانش در نشر، عدم نشر و یا ویرایش تمامی مطالب آزاداست.
 2. هیچ یک از مولف ها حق نشر مطالب سایر سایت های آموزشی را در ندارند و مطلب قابل انتشار باید به نام و برای سایت سرزمین دانش تهیه شود.
 3. حق امتیاز کلیه مطالب انتشار یافته سایت سرزمین دانش برای تهیه کننده اثر محفوظ بوده و کلیه مطالب دارای مجوز رسمی از وزارت ارشاد است و هرگونه کپی‌برداری یا استفاده از بخش یا کل مطالب دوره ها و سایر مطالب آموزشی سایت سرزمین دانش غیرمجاز بوده و پیگرد قانونی دارد.
 4. سایت سرزمین دانش یک سایت آموزشی به زبان فارسی است و تمامی محتوای آن نیز به همین زبان به مخاطبان ارائه می‌شود. مولفین موظفند مطالب خود را فقط به زبان فارسی و به رسم الخط و انشای صحیح و رایج این زبان منتشر کنند. با هرگونه مطلبی که به زبانی غیر از زبان فارسی و یا الفبایی غیر از الفبای زبان فارسی و یا با انشایی به غیر از انشای رایج‌ زبان فارسی منتشر شود برخورد خواهد شد. در صورتی که مطلبی تخصصی از منبعی به زبان دیگر نقل‌قول می‌شود، بهتر آن است که ترجمهٔ مطلب نیز همراه آن ارسال شود، در غیر این‌صورت لازم است تا به‌همراه مطلب غیر فارسی توضیحاتی پیرامون مطلب ارسالی به زبان فارسی در مطلب ارائه شود که به روشنی هدف از ارسال مطلب و محتوای کلی مطلب را توضیح دهد.
 5. تمامی مسوولیت های حقوقی (اعم از جزایی یا مدنی) نشر مطالب توسط مولفین بر عهده مولفین می‌باشد.
 6. نشر مطالب تکراری در سایت سرزمین دانش بلامانع است و انتشار مطلب تکراری براساس نظر کارشناس های سرزمین دانش انتشار خواهد یافت و مولف(مدرس) حق هیچگونه اعتراض و شکایتی از سایت سرزمین دانش نخواهد داشت.
 7. انتشار مطالب تکراری از فیلتر شاخص های کارشناس های سرزمنی دانش عبور خواهد کرد که بعضی از این شاخص ها عبارتند از : تازه بودن سرفصل ها، متفاوت بودن پروژه های مربوط به مطلب، کیفیت مطلب و سایر شاخص هایی که در زمان ارسال مطلب، کارشناس های سرزمین دانش طی یک نامه الکترونیکی به ایمیل مولف ارسال خواهد شد.
 8. مطالب انتشار یافته دارای کیفیت باید باشند و هرگونه ابهامی باعث رد انتشار مطلب خواهد شد.

قوانین دانشجویان :

 1. هر شخصی که به عنوان دانشجو در سرزمین دانش ثبت نام میکند تمام قوانین این مجموعه را پذیرفته است.
 2. تمام دانشجویان جهت پیگیری های بعدی موظف به ثبت اطلاعات هویتی صحیح خود می باشند. درصورت مغایرت اطلاعات کلیه عواقب برعهده شخص ثبت نامی می باشد.
 3. کلیه دانشجویان موظف هستند شماره همراه خود را جهت پشتیبانی در پنل کاربری تایید کنند.
 4. دانشجویانی که در شهریه دورهای دانلودی را پرداخت کرده اند نمی توانند درخواست بازگشت وجه دهند.
 5. دانشجویانی می توانند درخواست بازگشت وجه دهند که در دوره های دانلودی شرکت نکرده باشند و تا قبل از بازگشت وجه پکیج آموزشی خود را فعال نکرده باشند.
 6. دانشجویانی که در دوره های سرزمین دانش بصورت اقساط شرکت کرده اند، در زمان مقرر تعهد داده اند که اقساط خود را در زمان های مقرر پرداخت کنند.
 7. دانشجویانی که بصورت اقساط در هر نوع دوره آموزشی مجموعه ثبت نام کرده اند، درصورت پشیمان شدن از تهیه آموزش، تنها تا قبل از فعال کردن نرم افزار آموزشی فرصت اعلام و دریافت کامل مبلغ خود را دارند.
 8. آن دسته از دانشجوهایی که بصورت اقساط دوره آموزشی دانلودی تهیه کرده اند و نرم افزار را فعال کرده باشند، و از ادامه آموزش انصراف دهند، مبلغ اقساط به آنها عودت داده نخواهد شد و تا زمان پرداخت تمام اقساط دسترسی های دانشجو مسدود می شود.
 9. دانشجویانی که بصورت اقساط در کلاس های آنلاین شرکت کرده اند در صورتی که یک دوره زمانی از اقساط آنها گذشته باشند و اقساط خود را پرداخت نکرده باشند، تمام دسترسی آنها تا پرداخت تمام اقساط مسدود خواهد شد.
 10. دانشجویانی که در کلاس های آنلاین بصورت اقساطی شرکت کرده اند، نرم افزار آموزشی مشاهده ویدیو را فعال کرده اند و از پرداخت قسط دوم آنها یک دوره پرداختی اقساط گذشته باشد تمام دسترسی آنها مسدود و در صورت انصراف مبلغ پرداختی اقساط به آنها عودت داده نخواهد شد.
 11. پشتیبانی تمام موارد مرتبط با سایت از طریق پنل کاربری دانشجو در سایت انجام می شود.
 12. پشتیبانی دوره های آموزشی پکیجی در گروه اختصاصی مرتبط با دروه مورد نظر ارائه می شود.
 13. هر دانشجویی که اختلالی در روند سایت ایجاد کند تمام دسترسی او به سایت و دوره های آموزشی ثبت نام شده مسدود می شود.
 14. هر دانشجویی به هر دلیلی دوره آموزشی ثبت نام شده را بصورت عمومی و خصوصی به غیر واگذار کند، تمام دسترسی های اوبه سایت و دوره های آموزشی مسدود می باشد.
 15. این قوانین با توجه به شرایط آینده امکان تغییر دارد.