0
06633425064

همکاری با ما

سود شما از همکاری با سرزمین دانش

80درصد
سرزمین دانش بستر عرضهٔ محتوای ویدیویی آموزشی است و تولیدکنندگان آموزشی را در فروش آن سهیم می‌کند. سرزمین دانش برای محتوای رایگان هیچ مبلغی را از تولیدکننده دریافت نخواهد کرد و همواره بازاریابی را بر روی محتوا انجام خواهد داد. اگر محتوایی برای فروش باشد و به‌صورت انحصاری در سرزمین دانش قرار داده شود، ٪۸۰ از فروش به تولیدکننده تقدیم می‌گردد. و برای محتوایی که خارج از سرزمین دانش مشترک به صورت آنلاین منتشر شود، ٪۴۰ از فروش به تولیدکننده تقدیم خواهد شد. سرزمین دانش محتوا را به هیچ‌وجه نمی‌خرد و دستمزد نمی‌پردازد.

تعیین هزینه دوره

تعیین مبلغ دوره محتوای آموزشی تولیدکنندگان بر عهدهٔ خود شخص است، سرزمین دانش با توجه به عرضه تقاضا و بررسی بازار تنها یک پیشنهاد دهنده خواهد بود. تولیدکننده می‌تواند بر اساس تشخیص و سیاست‌های رقابتی خود، قیمت نهایی را مشخص کند. هرچند سرزمین دانش با بررسی دوره های ارائه شده و معیارهای ارزشی برای استفاده کننده این مبلغ و دوره را رسد خواهد کرد. هدف ما در کنار کیفیت درآمد زایی است.

cash

نحوه تسویه حساب

money

درآمد، میزان بازخورد، و تعداد شرکت‌کنندگان در اختیار تولیدکنندگان محتوای آموزشی قرار می‌گیرد تا در تولید آموزش‌های بهتر کمک حال انان باشد. در صورتی که مبلغ حساب شما بیشتر از ۱۵۰ هزارتومان باشد، در هر زمانی که مایل بودید می‌توانید درخواست تسویه حساب خودتان را بدهید. سرزمین دانش در روز بیستم هر ماه به درخواست‌های تسویه رسیدگی می‌کند و ظرف مدت ۷۲ ساعت از پایان وقت اداری بیستم ماه مبلغ مورد درخواست به حساب تولیدکنندگان واریز خواهد شد.

درحال آماده سازی …

در حال آماده سازی ….

۱) مالکیت معنوی هر مطلبی که توسط هر یک از مولفین در سایت سرزمین دانش منتشر شده‌ باشد متعلق به مولف آن مطلب است و سایت سرزمین دانش مالکیت معنوی پدیدآورنده و یا مولف مطلب را همواره به رسمیت می‌شناسد و شرایطی فنی فراهم می‌آورد که مالک معنوی مطلب همواره بدون هیچ ابهامی قابل تشخیص باشد، از طرفی با نشر هر مطلبی در سایت سرزمین دانش توسط مولف، مولف به صورت خودکار حق نشر غیر انحصاری آن مطلب را به سرزمین دانش تغییر می‌دهد و ارائه امکانات حذف و یا ویرایش بعدی مطلب مولف در اختیار سایت سرزمین دانش خواهد بود، همچنین سایت سرزمین دانش در نشر، عدم نشر و یا ویرایش تمامی مطالب آزاداست.

۲) هیچ یک از مولف ها حق نشر مطالب سایر سایت های آموزشی را در ندارند و مطلب قابل انتشار باید به نام و برای سایت سرزمین دانش تهیه شود.

۳) حق امتیاز کلیه مطالب انتشار یافته سایت سرزمین دانش برای تهیه کننده اثر محفوظ بوده و کلیه مطالب دارای مجوز رسمی از وزارت ارشاد است و هرگونه کپی‌برداری یا استفاده از بخش یا کل مطالب دوره ها و سایر مطالب آموزشی سایت سرزمین دانش غیرمجاز بوده و پیگرد قانونی دارد.

۴) سایت سرزمین دانش یک سایت آموزشی به زبان فارسی است و تمامی محتوای آن نیز به همین زبان به مخاطبان ارائه می‌شود. مولفین موظفند مطالب خود را فقط به زبان فارسی و به رسم الخط و انشای صحیح و رایج این زبان منتشر کنند. با هرگونه مطلبی که به زبانی غیر از زبان فارسی و یا الفبایی غیر از الفبای زبان فارسی و یا با انشایی به غیر از انشای رایج‌ زبان فارسی منتشر شود برخورد خواهد شد. در صورتی که مطلبی تخصصی از منبعی به زبان دیگر نقل‌قول می‌شود، بهتر آن است که ترجمهٔ مطلب نیز همراه آن ارسال شود، در غیر این‌صورت لازم است تا به‌همراه مطلب غیر فارسی توضیحاتی پیرامون مطلب ارسالی به زبان فارسی در مطلب ارائه شود که به روشنی هدف از ارسال مطلب و محتوای کلی مطلب را توضیح دهد.

۵) تمامی مسوولیت های حقوقی (اعم از جزایی یا مدنی) نشر مطالب توسط مولفین بر عهده مولفین می‌باشد.

۶) نشر مطالب تکراری در سایت سرزمین دانش بلامانع است و انتشار مطلب تکراری براساس نظر کارشناس های سرزمین دانش انتشار خواهد یافت و مولف(مدرس) حق هیچگونه اعتراض و شکایتی از سایت سرزمین دانش نخواهد داشت.

۷) انتشار مطالب تکراری از فیلتر شاخص های کارشناس های سرزمنی دانش عبور خواهد کرد که بعضی از این شاخص ها عبارتند از : تازه بودن سرفصل ها، متفاوت بودن پروژه های مربوط به مطلب، کیفیت مطلب و سایر شاخص هایی که در زمان ارسال مطلب، کارشناس های سرزمین دانش طی یک نامه الکترونیکی به ایمیل مولف ارسال خواهد شد.

۸) مطالب انتشار یافته دارای کیفیت باید باشند و هرگونه ابهامی باعث رد انتشار مطلب خواهد شد.